Profesionální přístup

Za námi je řada úspěšných řešení.

Individuální řešení

Každý klient má jiné potřeby a požadavky.
My je respektujeme.

Okamžitá podpora

Můžete se na nás obrátit kdykoliv.
Vždy poskyteneme maximální péči.

ÚDRŽBY | INSTALACE | ZABEZPEČENÍ

ImageNejvíce časově náročná je údržba, nastavení, instalace a dohled nad všemi zařízeními, které používáte. Zajišťujeme pravidelné a řízené upgrady počítačů, serverů a periferií.

Hlídáme funkčnost vnitřních i externích sítí
(IT / Telco / VPN / WiFi). Doplňujeme materiál, opravujeme a navrhujeme efektivní obměnu periferií: tiskárny, scannery, síťové kopírky, telefonní aparáty, GSM ...

  ... to vše zajistíme my, abyste se mohli maximálně soustředit na využívání těchto zařízení a ne jejich servis. U klientů se servisní smlouvou zapůjčujeme náhradní zařízení (laptopy, wifi routery, PC, servery...).

  BEZPEČNOST

  Bezpečnost výpočetní techniky nemusí být vždy drahá. Ano, bezpečnostní řešení mohou být finančně velmi náročné, ale spoustu rizik můžete velmi výrazně omezit správným nasazením vaší existující techniky a softwaru.

  NĚKOLIK TIPŮ JAK ZVÝŠIT BEZPEČNOST V IT

  - rozumně implementovaná politika hesel. K čemu může vést příliš restriktivní a svazující politika hesel spolu s automatickým blokováním účtů?

  - jedna z aktuálních záloh dat musí být bezpečně uložena mimo objekt firmy. Mnoho firem i domácností zálohuje na velmi drahá a bezpečná média, ale ty jsou pak fyzicky umístěny v serverovně nebo v kanceláři se serverem či stejné místnosti. Nepatříte i Vy k této skupině? Případ vykradení či destrukce zálohy živelnou pohromou či technickou závadou není ojedinělý.

  - testy obnovy kritických dat. Zkoušeli jste aspoň kritická data opravdu reálně obnovit? Zálohy mohou být nečitelné, zašifrované heslem, které už si nikdo nepamatuje, došlo ke změně zálohovaného média a nikoli záložního média a již není možné obnovit data na nové médium.

  - oddělené sítě pro návštěvy a připojovaná zařízení. Jste si jisti, co Vaši návštěvníci připojují za zařízení do Vaší privátní sítě? Doma i v práci řešení nemusí být složité ani drahé. Výrazně omezíte rizika.