Profesionální přístup

Za námi je řada úspěšných řešení.

Individuální řešení

Každý klient má jiné potřeby a požadavky.
My je respektujeme.

Okamžitá podpora

Můžete se na nás obrátit kdykoliv.
Vždy poskyteneme maximální péči.

ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ FIRMY

Postaráme se o celé Vaše IT, popřípadě jen za jeho část - tak jak si budete přát. Po vstupním auditu, který Vám rádi zdarma připravíme, přebíráme zodpovědnost za kompletní funkčnost svěřeného zařízení. Od tohoto okamžiku se nemusíte více start o instalace, nastavení, upgrady, servis ...

Image

Jako Vaši partneři budeme zajišťovat také komunikaci se stávajícími dodavateli Vaší výpočetní techniky nebo poskytovateli internetu. Klientům se servisní smlouvou zapůjčujeme náhradní zařízení (laptopy, wifi routery, PC, servery...).

Konzultační služby: kromě správy technologií chceme klientům také předat naše know-how formou konzultací v celém spektru oboru informačních technologií. Především se jedná o konzultace dalšího rozvoje IT nebo související s implementací nové technologie nebo informačního systému.

Propojení poboček v ČR i v zahraničí: implementujeme bezpečné propojení poboček a zastoupení (případně obchodních partnerů) v ČR i do zahraničí. Samozřejmostí je připojení VoIP telefonní ústředny pro volání zdarma mezi všemi parnery ve Vaší síti, což šetří našim klientům nemalé prostřdky.

Administrativa spojená s fungováním IT: kompletní dohled na IT zahrnuje také starosti s administrativou související s chodem informačních technologií (komunikace s dodavateli souvisejících služeb, projektové vedení implementací nových informačních systémů, statistické výkazy, inventarizace počítačů, licencí a softwarového vybavení, správa dokumentace k záručním opravám ....)

Financování IT + Software: vyřídíme Vám IBM Global Financing - efektivní pomoc při pořizování nejnovějších technologických řešení a služeb, abyste mohli inovovat a růst. Takto můžete hladce financovat hardware i software! Pro nabídku individuálních možností financování nás kontaktujte. Pro rychlý přehled o financování můžete využít kalkulátor.

Zabezpečení dat: prověříme a navrhneme opatření pro ochranu Vašich dat. Nastavíme oprávnění přístupů, politiku stanovení hesel, nastavení síťových prvků, systémy zálohování.