Profesionální přístup

Za námi je řada úspěšných řešení.

Individuální řešení

Každý klient má jiné potřeby a požadavky.
My je respektujeme.

Okamžitá podpora

Můžete se na nás obrátit kdykoliv.
Vždy poskyteneme maximální péči.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Rudware se dlouhodobě zabývá službami v oblasti výpočetní techniky, zejména instalací, údržbou, servisem, prodejem a rozvojem výpočetní techniky a související techniky. Na zkázku vyjvíjíme software, především pro zpracování dat.

Historie RUDWARE

Image

Firmu založil v roce 1990 Michal Rudolf, programátor a analytik se zaměřením na tvorbu aplikačního softwaru pro zpracování dat. Jedna z prvních zakázek byla spolupráce na projektech se Inorga, ústavem pro automatizaci řízení v průmyslu. Následovaly zakázky se zaměřením na řízení a údržbu v plynáresnkém a stavebním průmyslu. Pak následovaly práce pro Organizaci OSN pro průmyslový rozvoj UNIDO.

Vyvinuli jsme aplikace EIS pro podvojné a jednoduché účetnictví, evidence majetku, pokladna, sklady, kalkulace. V roce 1993 byl smontován a dodán zákazníkovi první osobní počítač zn. Rudware.

Od roku 1995 poskytujeme správu počítačových sítí, prodej hardware a software, údržbu výpočetní techniky, instalace, správu a provoz operačních systémů a aplikací. Vývojové prostředí bylo změněno ze systému DataFlex pro MS-DOS přes Borland Pascal resp. Borland Delphi pro Windows 95/2000 až po současné Microsoft VisualStudio .NET 2003 – 2008 pro Windows XP/Win8.

Na začátku roku 2002 došlo ke změně statutu firmy a vznikla firma Rudware, s.r.o.