Profesionální přístup

Za námi je řada úspěšných řešení.

Individuální řešení

Každý klient má jiné potřeby a požadavky.
My je respektujeme.

Okamžitá podpora

Můžete se na nás obrátit kdykoliv.
Vždy poskyteneme maximální péči.

ŘEŠENÍ PRO MENŠÍ FIRMY

Image

Čas na instalace programů, aktualizace licencí, zapojování zařízení, řešení servisních oprav - na to vše můžete zapomenout. Postaráme se o celé Vaše IT. Naším cílem je zrychlit chod, stabilitu a zabezpečení všech zařízení, které používáte při každodenní práci.

Jako Vaši partneři budeme zajišťovat také administrativu, doplňování spotřebního materiálu, navrhovat obměnu nebo aktualizaci využívaných komponent a zařízení. Klientům se servisní smlouvou zapůjčujeme náhradní zařízení (laptopy, wifi routery, PC, servery,...).

Konzultační služby: kromě správy technologií chceme klientům také předat naše know-how formou konzultací v celém spektru oboru informačních technologií. Především se jedná o konzultace dalšího rozvoje IT nebo související s implementací nové technologie nebo informačního systému.

Administrativa spojená s fungováním IT: kompletní dohled na IT zahrnuje také starosti s administrativou související s chodem informačních technologií (komunikace s dodavateli souvisejících služeb, projektové vedení implementací nových informačních systémů, statistické výkazy, inventarizace počítačů, licencí a softwarového vybavení, správa dokumentace k záručním opravám ....)

Zabezpečení dat: prověříme a navrhneme opatření pro ochranu Vašich dat. Nastavíme oprávnění přístupů, politiku stanovení hesel, nastavení síťových prvků, systémy zálohování.